Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Taravari e mori në qafë gjithë Aleancën për Shqiptarët

Taravari e mori në qafë gjithë Aleancën për Shqiptarët

Taravari politikan i shpejtuar i vetpëlqyer dhe jo stabil, ku me veprimet e tij të shpejtuara po e mer në qaf partinë ku nuk e përfill askënd pos mendimeve të veta.

Taravari pa e konsultuar kryetarin e partisë Zijadin Sela dhe pa u konsultuar me organet partiake dhe pa marrë pëlqimin e asnjërit nga organet e partisë Aleanca për Shqiptarët vendosi vet për fatin e partisë ku ditën e premte fotoja që qarkulloi në rrjetet sociale ku partitë opozitare ishin bashkë me Levicën.

Levica njihet si parti anti-shqiptare dhe kundër NATO-s, Evropës, dhe Marrëveshjes së Ohrit, kurse shqiptarët e duan NATO-n, BE-në dhe e përkrahin Marrëveshjen e Ohrit.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...