Monday, December 6, 2021
Home Lajme Cili deputet shqiptar do të voton bashkë me LEVICËN sot?

Cili deputet shqiptar do të voton bashkë me LEVICËN sot?

Pyetja kryesore e ditës së sotme e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale dhe po përflitet shumë është se “Cili deputet shqiptar do të voton bashkë me LEVICËN sot?”.

Skenari i krijuar këto ditë nga partitë e vogla shqiptare dhe ato maqedonase për rrëzimin e Qeverisë, ka mbjellur në mendjen e çdo qytetari se cili do të jetë ai shqiptar i cili do të bëjë pakt me LEVICËN për rrëzimin e Qeverisë. Afrim Gashi, Ziadin Sela, Bilall Kasami dhe të tjerët të cilët kanë gisht në këtë katrahurë të krijuar nuk kanë gjasë ta rrëzojnë këtë Qeveri pa Apasievin dhe LEVICËN! Vallë si do t’ia dalin dhe cili do të jetë shqiptari më i dashur për LEVICËN sot.

Nuk ka shumicë të re pa LEVICËN dhe Apasievin. E gjithë metoda që po përdoret nuk ka të bëjë kurrfarë me dorëheqjen e LEVICËS. Qytetarët shqiptarë përsëri po mashtrohen nga opozita shqiptare. Këto zhvillime të cilat po ndodhin do të çojnë në humbje të madhe opozitën sepse të bësh pakt me LEVICËN do të thotë të bëhesh në një anë me ata të cilët janë anti-shqiptar, anti-Kosovë, anti-BE, anti-NATO, anti-Marrëveshjes së Prespës dhe Marrëveshjes së Ohrit. – shkruan politiko.mk

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...