Monday, December 6, 2021
Home Lajme Kah do rreshtohen deputetët tjerë shqiptar sot!?

Kah do rreshtohen deputetët tjerë shqiptar sot!?

Pas vendimit të deputetit të Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi që të mos merr pjesë në seancën e sotme parlamentare për votimin e mosbesimit të Qeverisë në opinion po shtrohet pyetja se si do të reshtohen deputetët tjerë shqiptarë të Aleancës, Alternativës dhe Besës shkruan tokasot.com

Shqiptarët përmes postimeve në rrjetet sociale pyesin hapur deputetët e Aleancës Abdulla Saliu, Artina Qazimi, Adnan Neziri, Elmi Aziri, Ziadin Sela, Ilire Dauti, Syrija Rashidi, Halil Snopçe, ata të Alternativës Afrim Gashi, Safije Sadiki, Skender Rexhepi-Zejd dhe Hysni Ismaili si dhe deputetët e Besës Basri Bajrami dhe Fadil Zendeli se a do të ndjekin rrugën e Kastriot Rexhepit?

Burimi: tokasot.com

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...