Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Anna e hitit " Habibi" po ben gati projekte të tjera muzikore

Anna e hitit ” Habibi” po ben gati projekte të tjera muzikore

Kënga “Habibi” në bashkëpunim me Hekuran Krasniqi u kthye në një hit e u komentua e vazhdon të dëgjohet shumë. Por bukuroshja tashmë që i ka hyrë seriozisht muzikës Anna nuk do të ketë të ndalur. Duke qenë se ajo jeton larg Kosovës ne mësojmë se ajo po punon në profesionin e saj por mësojmë se ajo po planifikon dhe dy këngë të reja. Projektet pritet të dalin shumë shpejt e sigurisht që do të jenë të shoqëruara me klipe. Ndërsa vetë këngëtarja e cila në muzikë ka dashur të prezantohet si Anna por emri i saj i saktë e mjaft i veçantë është Bernadeta është duke shijuar suksesin e bashkëpunimin që tashmë pë projektet e rradhës do të kthehet edhe më e fuqishme.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...