Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një bisedë tregon se kariera e saj dhe familja gjithnjë kanë shkuar në një vijë dhe ajo është e kënaqur në të dyja drejtimet.

Kënga “Dil te kroni cuco”, ka një ritëm shumë të mirë, nuk lodhem nga ajo këngë asnjëherë, thekson Bianca, ndërsa derisa kujton fëmijërinë e saj thotë se ka ndërtuar shtëpi në Pejë për të vizituar vendlindjen sa më shpesh.

Me kujtohet si sot vizitat që kemi bërë në Pejë që çdo herë si fëmijë kam ndjerë kënaqësi dhe kënaqesha në vendlindjen me të afërmit, sidomos në dasmat tona të mëdhaja është kënaqësi. Kur unë kam qenë fëmijë njerëzit kanë qenë më të relaxuar pa stress në vendlindjen dhe ajo të sjellë gëzim e hare, kjo memorie nostalgjike më bëri të investoj në vendlindjen prap në karierë të muzikës po ashtu edhe me vendbanim, ndërtojmë shtëpi atje tash për të vizituar më shpesh vendin tonë, sqaron ajo.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...