Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Princi i yllit të muzikës bën 1 vjeç, Liza dhe bashkëshorti super...

Princi i yllit të muzikës bën 1 vjeç, Liza dhe bashkëshorti super të lumtur

Duket një super familje dhe lumturia e çiftit ka emrin Alessio, djali i tyre. Ylli i muzikës Liza C. Holmberg sjellë shpesh herë imazhe të bukura duke postuar djalin e saj e tashmë Alessio sapo ka mbushur 1 vjeç. Në vjetor të parë të tij Liza dhe bashkëshorti i saj janë veshur mjaft me shije e përshtatur me princin e tyre ku kanë shpërndarë super imazhe ku tregohet një familje e bukur dhe super e lumtur. Vetë këngëtatja i është përkushtuar në kohë të plotë të qënit mama duke qëndruar pak larg muzikës e pranë lumturisë së saj me emrin Alessio. Edhe 100 Alessio edhe nga ne!

https://www.instagram.com/lizaholmberg/

 

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...