Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz 2021 ishte viti i suksesit të shqiptares Cika

2021 ishte viti i suksesit të shqiptares Cika

Ajo është specialiste në fushën e saj dhe me plot çmime kur bëhet fjalë për të bukurën. E arsyeja që ne si shqiptarë krenohemi është se ajo është shqiptare me origjinë nga Kosova, por që jeton në Zvicër. Mjafton që të themi emrin CIKA e kuptojmë se tashmë është një ndër shqiptaret me arritje të mëdha në një shtet të huaj. Sukses pas suksesi për Ciken duke thënë se renditet në më të suksesshme të këtij viti 2021, e ku statistikat bëhet si fundvit ajo kryeson falë punës dhe pasionit të saj. Por çfarë pritet në vitin 2022 e sa e sa suksese do të ketë CIKA nga Kosova, ne jemi të bindur se ajo do të na befasojë sërisht për punën e saj madhështore

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...