Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Artisti Nico sapo ka xhiruar klipin e ri

Artisti Nico sapo ka xhiruar klipin e ri

Nuk do të ketë të ndalur në projektet muzikore ai. E kemi fjalën për artistin Nico ku këtë herë do të vijë solo me një super projekt. Ne mësojmë se këngëtari shqiptar i cili jeton në Zvicër ka përfunduar këto ditë klipin e këngës së tij më të re e cila do të quhet ” Se di mo”. Fotot që kemi siguruar tregojnë klipin që do të publikohet në janarin e 2022-ës. Vetë Nico ka ideuar spotin dhe koreografinë, ndërsa kënga ëshkruar nga vetë ai se bashku me Nurtel nën drejtimin e Luz Palokaj e pritet me kureshtje nga të gjithë.

 

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...