Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Një vit i suksesshëm për këngëtarin Sadi Ukaj, surpriza për vitin që...

Një vit i suksesshëm për këngëtarin Sadi Ukaj, surpriza për vitin që po vjen

“Mirmëngjes të gjithëve, shpresoj që të gjithë të kaloni një ditë të bukur e të bekuar, thjesht duke ju informuar pak për atë që po ndodh. Shumë këngë të reja që do të dalin vitin e ardhshëm 2022, faleminderit të gjithëve për mbështetjen tuaj ju dua të gjithëve. Zoti ju bekoftë. Good morning everyone I hope you all are having a beautiful blessed day just giving you all a little update on what’s going on I know I’ve been a quiet on social media but that’s because we’ve been working very hard in the studio making a lot of new songs that will be coming out next year 2022 thank you all for all your support I love you all God bless”.

Ky është një nga statuset më të fundit të postuar nga artisti shqiptar që është rritur dhe jeton në Amerikë Sadi Ukaj teksa na len të kuptojnë se do të na befasojë me shumë projekte në vitin që po troket. Kujtojmë e që padiskutim viti 2021 ishte viti i suksesshëm i artistit ku projekti “Shqiptar në Amerikë” u dëgjua shumë në të gjitha platformat dhe një nga këngët më të klikuara në muzikën shqiptare. 2022 po vjen e Sadi na premton shumë risi

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...