Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Njihuni me Double Eaglez shpejt një super videoklip

Njihuni me Double Eaglez shpejt një super videoklip

Ata janë super të talentuar që bëjnë muzikë ka 10 vjet por tani është koha e tyre për tu prezantuar me një super projekt. Ata quhen në art “Double Eaglez” të përbërë nga dy djem me origjinë nga Gjilani e tjetri djalë nga Kumanova por që jetojnë në Cyrih në Zvicër. Ne mësojmë se videoklipi që do të publikohet këto ditë është i një super dimensioni me efekte mjaft interesante. Reperët BiG’i, Treaky dhe BCrazy që janë super talentë po menaxhohen nga kompania “Empire Entertaiment” në një kontratë mjaft serioze. Të gjithë presin me shumë kureshtje prezantimin e djemve Double Eaglez dhe klipin e tyre të parë me titull “Selfmade” që si duket do të trondisë tregun muzikor.

https://www.instagram.com/p/CXlGDNzD1DE/

 

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...