Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Ori këngëtarja shqiptare nga Londra gati projektin e dytë

Ori këngëtarja shqiptare nga Londra gati projektin e dytë

E bukur dhe e talentuar! Kjo është këngëtarja Ori e cila ka nisur ta kthej muzikën edhe si punë nga ajo dëshira si hobi që ishte. E po pse të mos jetë kështu kur ke talent dhe zë e kur të tjerët të pëlqejnë. Mësojmë se Ori ka qenë e angazhuar gjithmonë në muzikë por nga viti 2017 e këtej më shumë aktive. Vajza e muzikës jeton në Londër por ne origjinë është nga Burreli. Një lajm i mirë pasi ajo shumë shpejt ose kokretisht nga muaji i parë i vitit 2022 do të publikojë projektin e dytë e ku mësojmë se falë përkushtimit të saj do të jetë një super këngë. Kjo këngë do të jetë solo por ajo ka dëshirat e saj që i pëlqejnë për bashkëpunim ku veçon kolegët Rati dhe Shkumbin Ismajli. Ajo ka bashkëpunuar me shumë artistë por i dëgjon të gjithë në përgjithësi pasi sipas Orit secili apo secila ka veçoritë e tij. E besoni apo jo nëse mendoni se këngëtarja ka mbaruar shkollën e muzikës, jo pasi ajo është diplomuar për Turizëm dhe për Beauty Hair Dresser. Tashmë të gjithë janë kureshtarë e në pritje për klipin e saj të dytë por duhet të presin deri në janar.

https://www.instagram.com/ori_w25/

 

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...