Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Bekim Ibrahimi, artisti më produktiv i 2021, ja projekti më i ri

Bekim Ibrahimi, artisti më produktiv i 2021, ja projekti më i ri

Nëse për ndonjë artist viti që po ikën e ka bërë pesimist për shkak të viruseve, atij jo, përkundrazi më aktiv e produktiv se asnjëherë më parë. Po flasim për artistin e njohur Bekim Ibrahimi i cili duhet të themi se ishte njëri ndër emrat që solli shumë këngë kombinuar me klipe të qëlluara e që secila kishte veçantë e vet e që u mirëpriten mjaft mirë. Kēnga më e re ardhur si festive e dhuratë për të gjithë shqiptarët që ka nisur të pëlqehet mjaft është ajo me titull “Shqipëri më i bukuri emër” .

Vetë artisti në rrjetin e tij social facebook ka dashur të falenderoj të gjithë bashkëpunëtorët e tij që u bashkuan për të sjellë shumë hite për të. Siç edhe e dini këngëtari Bekim Ibrahimi nuk solli dy apo tre por një buqetë këngësh mjaft interesante ku më të fundit i kujtojmë si: ” Plisin e bardhë”, “Kujtimet”, “Shëroma zemrën”, ” Gjak shqiptari”. Ndërsa shijojmë më poshtë këngën e tij më të re ” Shqipëri më i bukur emër” presim vitin tjetër dhe projektet mjaft të bukura nga ky artist shumë dimensional.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...