Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Bashkëshorti i këngëtares së njohur humb njeriun më të shtrejtë ja mesazhi...

Bashkëshorti i këngëtares së njohur humb njeriun më të shtrejtë ja mesazhi i tij

Një lajm i rëndë për familjen e personazhit të njohur i cili është bashkëshorti i këngëtares së njohus shqiptare Viola. Sokoli ka humbur njeriun e tij më të dashur, nënën e tij e ai shkruan në një postim në facebookun e tij fjalë plot dhimbje e prekëse.

Sokol Rexhaj konkretisht duke postuar një foto me nënën e tij të ndjerë shkruan kështu: Zemër kështu dua të kujtoj sa të jem gjallë o nana ime që na rrite me shumë vujtje e mundime, dasht Zoti të takohemi një ditë prapë, nuk e besova që po na ik kështu, pa më thanë lamtumirë për herë të fundit më mashtrove ike. Por unë do të kujtoj kështu deri të vi te ti, jam krenar për një nanë malësore, si ti na rrite, na edukove qysh është ma së miri Zoti e deshti kështu që un në minutat e fundit mos tjem afër teje fizikisht, por me zemër me shpirt gjithmonë do jem me ty deri të na bashkon Zoti prapë në lulet e gjenetit ishalla. Flej qetë nana jonë, në zemër e shpirt do jemi bashkë gjithmonë”. Ne i shprehim ngushëllimet tona Sokolit dhe këngëtares Viola pët humbjen e personit mjaft të rëndësishëm në jetën e tyre.

 

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...