Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Bleonah dhuratë një këngë anglisht për festa

Bleonah dhuratë një këngë anglisht për festa

Ajo gjithmonë e më lart po i ngjit shkallët madje shumë e kërkuar falë zërit dhe talentit që ka. Në Suedi pëlqehet shumë e kërkohet mjaft vajza me origjinë nga Kosova, ylli Bleonah. Pasi na erdhi muaj më parë me projektin ” Devil” ku bashkëpunoi me shqiptarë, ajo na sjell në këtë fundvit si një dhuratë një projekt vetëm audio në versionin anglisht e që i rrin mjaft bukur stilit dhe zërit të saj. Kënga e cila quhet “Body like goddess” shkruar nga Cece Valor, muzika nga Isak Muten e nën produksionin ky dhe talenti shqiptar ka kontratë Rikamusicgroup që drejtohet nga Joakim Björklund. Kënga është mjaft e bukur e punuar në mënyrë cilësore në Stockholm dhe ky emri i saj po komentohet shumë pozitivisht edhe në mediat e huaja.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...