Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Double Eaglez sjellin "Selfmade" një super projekt

Double Eaglez sjellin “Selfmade” një super projekt

Ashtu si dhe ishte paralajmëruar projekti i tyre sapo është publikuar dhe ia vlen ta shikoni e dëgjoni. E kemi fjalën për grupin Double Eaglez që sapo kanë prezantuar një super projekt që mban titullin ” Selfmade”, ndërsa mësojmë se është gati edhe projekti ” Selfmade 2″ e pritet të vijë shumë shpejt si dhe plot projekte. Tre djelmoshat shqiptar të grupit që me origjinë janë nga Gjilani dhe Kumanova por që jetojnë në Zvicër janë prezantuar mjaft mirë me këtë projekt muzikor ku dëgjohet dhe shihet stili e talenti i tyre por edhe një video e dimensioneve të mëdha. Reperët që kanë preferuar të njihen si BiG’i, Treaky dhe BCrazy menaxhohen nga kompania ” Empire Entertaiment”. Nëse ende se keni klikuar ne ju ftojmë që ta klikoni këtu po poshtë e do të bindeni se keni të bëni me super talentë.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...