Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Kengetari Dondonii uron nje person special per ditelindje

Kengetari Dondonii uron nje person special per ditelindje

Kush tha që djemtë nuk dinë të shkruajnë fjalë të bukura dhe prekëse kur ka ditëlindjen babai. Një urim të bukur postuar dhe me një foto ku shihet këngëtari Dondonii me babain e tij e disa fjalë urimi me rastin e ditëlindjes së tij. “Sot është ditë e veçantë për ty i dashur babë..” etj shkruan mes tjerash këngëtari duke shprehur urimet më të mira për prindin e tij, babain e tij ku edhe ne e urojmë të jetojë 100 vite. Kujtojmë se projekti më i ri muzikor ” DTD” i Dondonii u publikua në fundvitin e kaluar e po pritet mjaft mirë.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...