Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Dezo me " Gabimet" mjaft premtues, një super projekt

Dezo me ” Gabimet” mjaft premtues, një super projekt

Ai quhet Daut Krasniqi por në muzikë njiher si DEZO. Mjaft talent e duket emër i ri por shumë premtues në tregun muzikor shqiptar. DEZO është nga Peka me origjinë por jeton në Gjermani ndërsa e mbylli vitin e kaluar me një super projekt që pëlqehet mjaft e titullohet “Gabimet”. Kënga është mjaft e bukur e ka marrë shumë klikime e producenti i këngës është Albos ku artisti i ri ka nisur të bashkëpunojë me të. Megjithëse që kur ishte fare i vogël DEZO merrej me muzikë por ka pak muaj që ka ardhur në mënyrë profesionale e synon tregun shqiptar e atë të huaj. I pyetur se me kë do të donte të kishte një bashkëpunim ai nuk ka një emër pasi i pëlqen secilin në mënyrën e tyre e do ta pranonte me këdo artist me emër një bashkëpunim. Më poshtë mund të klikoni e ta dëgjoni këngën e tij ” Gabimet” pasi vërtetë ia vlen.

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...