Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi. Eshtë fjala për këngëtarin Nadi dhe krahu i djathtë i tij saksofonisti Vis Shkodrani. Ne mësojmë se të dy artistët janë mjaft të kërkuar kudo qoftë në koncertet anembanë ku ka shqiptarë e deri te gëzimet familjare. E në fakt Nadi dhe Visi janë të preferuar edhe të dasmave VIP të pëlqyerit e biznesmenëve dhe personazhet publikë kur ata kanë një gëzim familjar duan që t’i ftojnë të dy pasi si ata askush nuk din të krijojë atmosferë magjike.

Por gjithashtu mësojmë se edhe violinisti më i mirë shqiptar Donald Gega është me Nadin dhe Visin gjithmonë në një super kombinim. Për ju që keni qenë kur Nadi ka kënduar e Visi e Dodaldi kanë bërë muzikë e keni idenë e super atmosferës, e ju të tjerët do të mbeteni të mahnitur nga madhështia e interpretimit të tyre.

https://www.instagram.com/p/B5Dmkt2HjDD/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR2G2H6IBzGh_kRH5h6h7ApcMV4ZsloUqiZ_Jl_75kLtQvtj1CD4Bgw-FhA

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Dezo me ” Gabimet” mjaft premtues, një super projekt

Ai quhet Daut Krasniqi por në muzikë njiher si DEZO. Mjaft talent e duket emër i ri por shumë premtues në tregun muzikor shqiptar....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...