Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin”...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove me te bukura te realizuara ndonjehere nga fotografi i njohur Said Mhamad ne te cilen modelja shqiptare “shemb” gjithçka rreth saj me bukurine dhe linjat e jashtezakonshme. Fotot dhe videoja jane nje mrekulli por ka ndodhur nje e papritur per modelen e njohur shqiptare, videoja eshte publikuar ne autorsine e dikujt tjeter e saktesisht te nje modeleje te huaj me disa mijera ndjekes duke humbur keshtu punen e madhe te modeles Rustem. DM-ja e super modeles eshte mbushur me mesazhe nga ndjekesit e saj duke e mbeshtetur dhe duke i vene ne dukje faktin jo shume te pelqyer te pervetesimit te videos. Modelja eshte treguar mjaft profesionale dhe ka ruajtur qetesine duke treguar edhe njehere se nje nga kushtet per te qene nje modele e sukseseshme eshte qytetaria dhe dashuria per paqen. “Puna eshte e vetmja gje qe te nxjerr ne drite” u shpreh Franceska e pyetur nga redaksia jone. Ne i urojme suksese me tej dhe te jete ky ndoshta rasti i i pare dhe i fundit i ndodhur ne jeten e saj profesionale…!

Videon e keni me poshte prandaj shikoni dhe gjykoni ju:

https://www.instagram.com/reel/CYXSNd7oj8I/?utm_medium=share_sheet

 

RELATED ARTICLES

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

  Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Dezo me ” Gabimet” mjaft premtues, një super projekt

Ai quhet Daut Krasniqi por në muzikë njiher si DEZO. Mjaft talent e duket emër i ri por shumë premtues në tregun muzikor shqiptar....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...