Wednesday, January 19, 2022
Home Showbizz “Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

“Nata gat” nga Japo shkund tregun muzikor

 

Japo është talent i ri dhe qe premisat i ka per te shkelqyer ne fushen e muzikes. Japo filloi të merret me Hip-Hop prej pak kohesh por me klipin qe sapo ka publikuar i ka vene vulen prezantimit te tij ne boten e eger por te bukur te artit te muzikes. I pelqente dhe i pelqen te shkruaje tekste aktuale dhe nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij për të hyr në botën e rap-it ai vendosi që të realizoje disa kenge te cilat i ka ne furren e studios se tij ku i ka realizuar e nderkohe me treg ka dy kenge ne vetem dy muaj, “Grupi jem” dhe “Nata gat” nje bombe ne tregun muzikor. E nisi si pasion por duket qe ka lindur per muzike sepse i ka hyre me shume seriozitet dhe sigurisht edhe me kerkesa te larta artistike, duke perzgjedhur bashkepunetoret per te sjelle produksione sa me te arrira. Dashuria e madhe qe ka per muziken reflektohet edhe ne klipin e tij “Nata gat” ku interpretion profesionalisht dhe me elokuence. Nderkohe nuk mund t’ju ike pa pare dhe shijuar kjo kenge e shoqeruar me klip nga Japo

RELATED ARTICLES

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...

Nadi dhe Vis Shkodrani më të kërkuarit në dasmat VIP

Ai ështê një këngëtar që e duan të gjithë e mjaft i preferuar, e tjetri një nga muzikantën më të mirë që ne kemi....

Dezo me ” Gabimet” mjaft premtues, një super projekt

Ai quhet Daut Krasniqi por në muzikë njiher si DEZO. Mjaft talent e duket emër i ri por shumë premtues në tregun muzikor shqiptar....

Most Popular

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...

Ademi: Kuadrot e BDI-së kanë rol kyç në proceset strategjike

Kuvendi republikan në ditën e dytë vazhdon seancën plenare me pikë të vetme të rendit të ditës – zgjedhjen e Qeverisë, e cila duhet...

Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit: BDI avancoi gruan, rrituni, dilni nga puberteti politik!

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet që...

Modelen shqiptare e ngatërrojnë me një modele të huaj, ndjekësit e “mbysin” me sms suporti

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove...