Thursday, December 9, 2021
Home Showbizz

Showbizz

Artisti Magrib Muçiqi gati me dy super projekte në këtë fundvit

Pas këngës me klip që u prit mjaft mirë "Shpirti im" artisti Magrib Muçiqi nuk ka të ndalur. Ne mësojmë se ai ka qënë...

Durim Halimi gati projektin e ri muzikor pas suksesit me “Pishman”

Ishte projekti i tij muzikor i tretë me titull "Pishman" i cili u prit dhe u komentua shumë mirë. Tashmë artisti me origjinë nga...

Po vjen projekti i ri nga Isuf Lani

Emri i tij është Isuf Lani e në rrjetin e tij në facebook e gjeni me Cufi Lani e ai tashmë ka vite e...

E keni dëgjuar projektin “Rrushja” nga Gjon Ukaj

Kënga është një përpunim ardhur shumë origjinale e më herët është kënduar nga artisti Augustin Ukaj, e tani vjen nga nipi i tij këngëtari...

Rrëzohet avioni, humb jetën këngëtarja e njohur

Këngëtarja braziliane Marilia Mendonca ka vdekur së bashku me menaxherin dhe ndihmësin e saj kur avioni i vogël me të cilin po udhëtonin u...

Vjosa e kall Diasporën me zërin ‘pushkë’ që e ka

Ajo është një nga këngëtaret më të mira të muzikës popullore. Këtë gjë, Vjosa Emini e ka dëshmuar përsëri, përmes disa video të hedhura në...

Një elegji malli e kujtimesh, Kristina Marku bën postimin e ndjerë për njerëzit e dashur

Një ditë si ajo e Halloween-it, në të cilin personazhet publik transformohen për një grimë, shumica e tyre festojnë me veshje personazhesh përrallash, të...

Thyen rekordin këngëtari Aleksandër Gjelaj, mbulohet me dollarë në një dasëm në SHBA (Foto)

Është mbuluar me mijëra dollarë në një dasëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës këngëtari i njohur Aleksandër Gjelaj, i cili me këtë rast...

Bessa gati për projektin e ri, vjen me plot stil

Ajo ka talent dhe plot stil dhe është gati të sjellë një super projekt. Po flasim për Besarta Hoti apo siç ka dëshirë të...

Nico në Kosovë për dy projekte muzikore

Pas hitit që bëri bashkë Nicon me Besnik Qaka si duket këngëtari nuk ka të ndalur. Fjala është për të parin Nico i cili...

Legjenda e muzikës boshnjake në gosti te biznesmeni tetovar

Halid Muslimoviç, ylli i muzikës boshnjake sot ka qenë në gosti te biznesmeni i njohur shqiptar Safet Kurtishi, pronar i rrjetit të restoraneve Kurtishi....

Ju prezantojmë mega projektin “Pash dy sytë” nga Bekimi dhe Dani

Ylli i skenës shqiptare Bekim Zogaj ka bashkuar forcat për të sjellë projektin më të ri të titulluar “Pash dy sytë” në duet me...

Most Read

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...