Sunday, November 28, 2021
Home Showbizz

Showbizz

Leonora Halitaj, biondina e bukur e klipit ” Bomba”

E keni parë dhe e njihni të gjithë natyrisht pasi ka hijeshuar videon që u pëlqye shumë " Bomba" dhe nëse kjo këngë ka...

Stilisti shqiptar mahnit të gjithë me “Regjina” nga Festivali i Venecias deri ne Milano Fashion Week

Quhet Alfred Ejlli, Themeluesi dhe Drejtori Kreativ i Atelier Regjina që me botëkuptimin, krijmtarinë dhe stilistikën e hollë po promovon dhe përcjell me ngulm...

Dino, atraksioni i skenës shqiptare

Rep Artisti shqiptar Dino ditë me parë nxorri në treg projektin e veqantë të titulluar “FLEX” projekt ky i cili arriti shumë shpejt të...

Sa bukur këndon këngën e Dafina Zeqirit artisti kalifornian

Qëllimi i tij ka qenë për paqe dhe muzika që nuk njeh kufinj apo shtet. Po flasim për artistit Tamim i cili ka sjellë...

Ju prezantojme Sado Maksuti me makinen me unike ne bote

Ai është një personazh shqiptar mjaft i njohur në botën e show-bizit jo vetëm për jetën që bën por edhe për miqtë e tij...

El Ninjo, gati të rikthehet me bomba

Personazhi ynë sot nuk është i panjohur sidomos kur i referohemi muzikës. E kemi fjalën për Denis Mhilli apo siç njihet tashmë në rrep...

Kristian Boci, influencër i suksesshëm kudo dhe bamirës

Megjithëse ai është diplomuar për drejtësi duket sikur gjithë jetën që i vogël është marrë me modë. Ky është personazhi i njohur shqiptar dhe...

Gigi prezanton “Ama doren”, zë i ri por mjaft i fuqishëm

Siç edhe ishte paralajmëruar erdhi me plot stil e me një zë të fuqishëm. Gigi ka zgjedhur të quhet në muzikë një emër i...

Ka ardhur ” Kush janë ata” nga DRINI

Ka stil dhe talent dhe emri i tij do të dëgjohet shumë gjatë në skenën shqiptare. DRINI quhet artisti i ri që sapo ka...

Ju prezantojmë artistin shqiptar në Amerikë Durim Halimi, ja projekti i ri muzikor

Një tjetër artist shqiptar i cili ka lindur dhe jeton në Amerikë ka ardhur me një projekt mjaft të bukur muzikor. Po flasim për...

Bruno Revolt sjell “I don”, nje kenge qe duhet ta degjoni

Koha për më shumë ritëm dhe stil, pas këngës kushtuar dashurisë reale. Artisti nga Shqipëria Bruno Revolt ka ardhur me projektin më të ri...

Jeni gati per nje super artiste te re si Gigi

Quhet në muzikë Gigi e emri i saj i vërtetë është Bergita Perkolaj. Ajo ka gati projektin e parë muzikor e do të publikohet...

Most Read

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...

Këshilltarët e BDI-së në Shkup kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit për aksidentin tragjik në Bullgari

Grupi i këshilltarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim së bashku me grupin e këshilltarëve të LSDM-së në Këshillin e Qytetit të Shkupit parashtruan iniciativë...

Zaev – Donfried: Fillimi i negociatave me BE-në, interes gjeostrategjik i SHBA-ve

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, mbrëmë vonë ka pasur një bisedë telefonike me Ndihmës Sekretaren e Shtetit të SHBA-së, Karen...