Tuesday, November 30, 2021
Home Sport

Sport

Futbollisti 18 vjeçar Altin Berisha në Kosovë, ja arsyeja!

Talent i madh në futboll megjithëse është vetë 18 vjeç. Ky është futbollisti Altin Berisha i cili javë më parë ka qenë në Kosovë...

Indrit Çullhaj bën histori në xhudon shqiptare, publikohet ranglista olimpike

Është publikuar ranglista olimpike dhe sportisti i njohur shqiptar Indrit Cullhaj është renditur i 17 në lojërat olimpike, ku fatkeqësisht u ndal nga dëmtimi...

Egzon Hyseni: Disiplina e hekurt dhe dëshira e madhe shkak i trofeve të mia

Kampion në sportin të cilin e kultivon tashmë prej disa vitesh. Egzon Hyseni vjen në një rrëfim ndryshe, ku tregon eksperiencën e tij. Pas...

Deri në 40% të tifozëve në ndeshjet e futbollit në Spanjë

Qeveria spanjolle njoftoi sot se në fillim të sezonit të ri, deri në 40% të stadiumeve të futbollit do të mbushen në Primera. Një numër...

Social Media Marketing for Franchises is Meant for Women

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Entrepreneurial Advertising: The Future Of Marketing

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Mobile Marketing is Said to Be the Future of E-Commerce

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

How Nancy Reagan Gave Glamour and Class to the White House

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

The Weirdest Places Ashes Have Been Scattered in South America

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

The Next Wave of Superheroes Has Arrived with Astonishing Impact

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Watch Awesome Kate Go Full Cooking Pro in England this Week

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Silicon Valley Guru Affected by the Fulminant Slashed Investments

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Most Read

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...