Tuesday, November 30, 2021
Home Uncategorized

Uncategorized

Opozita thotë se ka korrupsion në Gostivar, Bogovinë dhe Vrapçishtë

Sot, në zyrën e deputetëve të koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa u zhvillua një takim mes partive opozitare në vend në prag të...

Dj Dark – Chill Vibes

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Eminem – Stronger Than I Was

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Leona Lewis – Bleeding Love (Dj Dark & Adrian Funk Remix)

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Summer Fashion Trends 2020: The Pieces That Deserve Attention

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Style Spy: Fashion Model Goes Casual in Faux Furr and Plaid

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Expert Advice: The Best Retro Chic Fashion for All Ages

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

What to Wear on Gala Night? We Asked the Biggest Names!

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

WordPress News Magazine Charts the Most Chic and Fashionable Women of New York City

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

How to Find the Perfect Sunglasses for Your Hair & Face Shape

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Olivia Wilde Looking Forward to New Patterned Dress Collection

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Top Fashion Trends to Look for in Every Important Collection

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Most Read

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...